Kurs Zastępowych i Przybocznych .zip – trochę się działo!

Zakończyliśmy kursu zastępowych i przybocznych .zip! Ten dwu-weekendowy kurs był elementem planu kształceniowego Hufca, a że przy okazji nawiązano wiele nowych przyjaźni i znajomości – to świetna wartość dodana! Zajęcia z konspektów, stopni i sprawności, zadań i projektów pozostawiły w kursowych głowach mnóstwo informacji (a przynajmniej kadra szczerze w to wierzy;) ) przydatnej w dalszych harcerskich działaniach. Inspiracje i poszukiwanie pomysłów pokazało jak wiele prostych i niepozornych rzeczy może stać się świetną zbiórką. Wieczorne „wodnisko” przypomniało wszystkim jak wiele zawdzięczamy organizacji i dlaczego stawiamy na wychowanie i rozwój. Wielkie podziękowania dla Natalii Szyry, Oli Szafirskiej, Michaliny Radziuk i Teresy Sembratowicz, które jako kadra kursu, spisały się na medal!

Post Author: