Kurs zastępowych i przybocznych .zip

Nadchodzi kolejna edycja Kursu Zastępowych i Przybocznych .zip organizowanego przez Hufiec ZHP Wrocław Wschód!

„ZIP” kojarzy się z folderem skompresowanym lub zamkiem błyskawicznym. Jeśli zamek błyskawiczny, to po to, żeby mieć wszystko „dopięte na ostatni guzik”, a jeśli folder skompresowany, to dlatego, że z każdych zajęć chcemy wyciągnąć jak najwięcej konkretów.

Na początku lutego już po raz drugi spotkamy się z zastępowymi i przybocznymi, aktualnymi lub przyszłymi, i mamy nadzieję, że z obu zjazdów kursu wyciągniecie jak najwięcej energii do działania i umiejętności przydatnych w Waszych drużynach i zastępach.

Wszystkie informacje dotyczące kursu znajdują się w regulaminie zamieszczonym poniżej. Zapraszamy do uważnego przeczytania i wypełnienia ankiety zgłoszeniowej.

Link do ankiety zgłoszeniowej: https://goo.gl/forms/MWk8A54hFk4RjYPZ2

Link do regulaminu kursu: https://drive.google.com/file/d/1Bbrv2X76D39e5zQyZJ3c5vodr9vVFouC/view?usp=sharing

UWAGA- ankieta zgłoszeniowa zamyka się 14 stycznia!

Do zobaczenia!

Post Author: