Olimpiada Sportów Nietuzinkowych

Czuwaj!

Wrocławski Związek Drużyn „Paradoks” ma zaszczyt zaprosić Was na Hufcową „Olimpiadę Sportów Nietuzinkowych”. Event odbędzie się 25.03 (niedziela, bo nie pada) w Gajkowie. Akredytację zaczynamy o 10:00, pierwsze dyscypliny od 10:30. Całość zawodów potrwa do około 15:45, następnie odbędzie się mundurowy apel podsumowujący. O godzinie 17:08 jest autobus powrotny do wrocławia.
W Olimpiadzie uczestniczą zespoły 5-cio osobowe. Zespoły nie muszą składać się z członków jednej drużyny, jednak wymagany jest wspólny pion metodyczny (na 5 osób 1 może być z innego pionu). Zespoły można zgłaszać za pomocą formularza, który udostępnimy maksymalnie do środy 21.03 (musimy mieć czas na zrobienie odpowiednich rozpisek i zakup nagród).
Konkurencje są skonstruowane w ten sposób, że każdy będzie miał szanse 😉
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Olimpiadzie. Na pewno będzie duuużo śmiechu, będzie jedzenie, będą nagrody. Jeśli ktoś nie chce uczestniczyć w zawodach jako uczestnik, może dopingować ulubiony zespół, albo po prostu przyjść spotkać się ze znajomymi- to jest impreza dla całego Hufca!
Link do ankiety zgłoszeniowej: https://goo.gl/forms/ifUHIhnhSrcugvpi2
Program / przez

Post Author: