Przedstawienie nowego składu komendy hufca Wrocław Wschód

Uwaga uwaga!

Przed wami przedstawienie nowego składu komendy naszego hufca, abyście mogli lepiej go poznać.
Na pierwszy ogień…

Komendantka hufca, w ZHP od 12 lat. Przemierza Wrocław zielonym seicento w wersji limited, niosąc praktyczną i merytoryczną pomoc instruktorom hufca. Entuzjastka zastępów (niech żyje system małych grup!) i praktyki ponad dyskusjami.

Aktywnie uczestniczy i współtworzy działania programowe chorągwi. Dobry przyjaciel. Matka dwóch gekonów, nie mylić ze smokami. Przyszły górnik i geolog, jej marzeniem jest zostać pierwszą kobietą, która objedzie świat na pokładzie koparko-ładowarki. Fascynat botaniki. Na dorodny okaz Alokazji Zebriny gotowa wydać ostatnie pieniądze.

Przed wami Natalia Szyry

 
Komendantka Natalia

Programowiec, wieloletni drużynowy i wychowawca.
Doskonały strateg i programowiec, niesamowicie zaangażowany. Lubi podejmować nowe wyzwania, zwłaszcza jeśli chodzi o organizację programu podczas dużych wydarzeń.

Utrzymuje bardzo dobry kontakt z rodzicami swoich harcerzy, wie jak promować działalność drużyny oraz związku drużyn. Dzieciaki z jego drużyny wyrosły na świetnych harcerzy starszych, którzy już teraz podejmują coraz to odpowiedzialniejsze funkcje. Opanował do perfekcji pracę z zastępami w swojej drużynie.

Posiada błyskotliwe poczucie humoru, a jego harcerskie memy śmieszą nawet najbardziej konserwatywnych harcmistrzów.
Zdarza się, że wyjdzie z siebie, ale wtedy staje obok i razem zastanawiają się jak rozwiązywać problemy… kojarzycie węzeł gordyjski? 😁

Szanowni państwo…
Hubert Głuch

Zwyczajny dzień pracy druha programowca
 
 
 
Skarbnik Hufca, w sferze harcerskiej szerzej znana jako Gogi.
W ZHP od zucha, od półtora roku instruktorka naszego hufca. Była drużynową wrocławsko-wschodnich wędrowników.
 
Lubi szybko rozwiązywać problemy. Jeśli komuś w hufcu kasa się nie zgadza, można dzwonić! Jeśli nie odbiera to znaczy, że rozlicza Hufiec.✍️
 
Miłośniczka podróży po Europie, wracając z jednego miejsca już planuje kolejny wyjazd. Kocha kwiaty, a w jej pokoju nie ma powierzchni niezakrytej bluszczem.
 
Przyszła pielęgniarka, więc za parę lat zobaczycie ją na SORze. Obecnie można ją spotkać sprzedającą gry planszowe.
Nie oddałeś faktur? Czekasz dwie kolejki!
 
Powitajcie Małgorzatę „Gogi” Błaszczyk
Druhna skarbniczka gotowa do działania

Post Author: