Komenda hufca

Komendantka Hufca: phm. Natalia Szyry

Komendantka hufca, w ZHP od 12 lat.

Przemierza Wrocław zielonym seicento w wersji limited, niosąc praktyczną i merytoryczną pomoc instruktorom hufca. Entuzjastka zastępów (niech żyje system małych grup!) i praktyki ponad dyskusjami.

Aktywnie uczestniczy i współtworzy działania programowe chorągwi. Dobry przyjaciel. Matka dwóch gekonów, nie mylić ze smokami. Przyszły górnik i geolog, jej marzeniem jest zostać pierwszą kobietą, która objedzie świat na pokładzie koparko-ładowarki. Fascynat botaniki. Na dorodny okaz Alokazji Zebriny gotowa wydać ostatnie pieniądze.

Z-ca. Komendant Hufca ds. programu i pracy z kadrą: pwd. Hubert Głuch

Wieloletni drużynowy, wychowawca.

Doskonały strateg i programowiec, niesamowicie zaangażowany. Lubi podejmować nowe wyzwania, zwłaszcza jeśli chodzi o organizację programu podczas dużych wydarzeń.

Utrzymuje bardzo dobry kontakt z rodzicami swoich harcerzy, wie jak promować działalność drużyny oraz związku drużyn. Dzieciaki z jego drużyny wyrosły na świetnych harcerzy starszych, którzy już teraz podejmują coraz to odpowiedzialniejsze funkcje. Opanował do perfekcji pracę z zastępami w swojej drużynie – 37 wdh Horyzont.

Skarbnik Hufca: Małgorzata Błaszczyk

Skarbnik Hufca, w sferze harcerskiej szerzej znana jako Gogi.

W ZHP od zucha, od półtora roku instruktorka naszego hufca. Była drużynową wrocławsko-wschodnich wędrowników.

Lubi szybko rozwiązywać problemy. Jeśli komuś w hufcu kasa się nie zgadza, można dzwonić! Jeśli nie odbiera to znaczy, że rozlicza Hufiec.✍️

Miłośniczka podróży po Europie, wracając z jednego miejsca już planuje kolejny wyjazd. Kocha kwiaty, a w jej pokoju nie ma powierzchni niezakrytej bluszczem. Przyszła pielęgniarka, więc za parę lat zobaczycie ją na SORze. Obecnie można ją spotkać sprzedającą gry planszowe.
Nie oddałeś faktur? Czekasz dwie kolejki!