OBOZY HARCERSKIE

ROK 2017 dla Instruktorów naszego Hufca jest rokiem szczególnym pod kątem obozów.
Zapraszam Do zapoznania się z ofertą jaką przygotowała kadra Hufca ZHP Wrocław Wschód.

Tegoroczny obóz organizowany przez Kadry Wrocławskiego Związku Drużyn Stanica odbędzie się w terminie 14 lipca- 4 sierpnia nad jeziorem Charzykowskim w Kopernicy na bazie Hufca ZHP Pabianice. Podobnie jak w zeszłym roku baza w Lubniewicach, baza w Kopernicy jest rozkładana na początku lata nad brzegiem jeziora i zapewnia nam wszelkie udogodnienia przy jednoczesnym zachowaniu bliskości do natury i charakteru leśnego obozu. Wyjazd na obóz zaplanowany jest na 13 lipca- wczesnym popołudniem spotkamy się na przystani, by przygotowany sprzęt spakować do transportu a w nocy z 13 na 14 lipca wyjedziemy w kierunku na Charzykowe.

Więcej informacji TUTAJ

Obóz organizowany przez połączone kadry Czarnego Szlaku, Tizp, Siechnice i Czernica.
W tym roku zapraszamy nad Polskie morze do miejscowości Międzywodzie. Od 17-07-2017 do 06-08-2017 gościć będzie nas
Baza Hufca Bystrzyca Kłodzka. To wspaniałe miejsce na zorganizowanie obozu. Jej położenie z dala od zgiełku miasta jest świetnym miejscem dla młodzieży. Jednocześnie wyspa Wolin pozwoli harcerzom nie tylko zbliżyć się do kultury Słowian ale również spróbować swoich sił w jednym z najbardziej prestiżowym turnieju krótkofalarskim IOTA w tym roku po raz pierwszy pod znakiem SP6ZHP.

Więcej Informacji TUTAJ