Wesprzyj nas

Przekaż 1% podatku!

Banner1%

Dlaczego warto przekazać go właśnie Nam?

Dzięki temu wesprzecie Państwo naszą działalność! Pewnie jesteście ciekawi na czym ona tak naprawdę polega…

Otóż od dwóch lat tworzymy własną, nową historię. Jesteśmy małym Hufcem zrzeszającym 250. harcerzy i instruktorów z Wrocławia. Aktualnie w nasz skład wchodzą 3 środowiska – Wrocławski Szczep Harcerski „Tam i z Powrotem”, Wrocławski Związek Drużyn „Stanica” oraz Wrocławski Związek Drużyn „HATZ”, czyli 16 drużyn, a każda z nich wyjątkowa na swój własny sposób. Są tacy, którzy skupiają swą działalność na wędrówkach górskich, gdzie uczą się wytrwałości w dążeniu do celu oraz nie poddawaniu się, zdobywają kolejne szczyty. Inni na ASG, które rozwija ich umiejętności skupienia oraz dyscypliny. Jeszcze inni na żeglarstwie, podczas wszelkich rejsów morskich, śródlądowych, czy tych po rzece, które uczą radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Poprzez pracę w drużynach i rozwijanie naszych pasji wychowujemy oraz uczymy m.in. samodzielności i współpracy.

Wsparcie z Państwa strony pozwoli Nam rozwijać siebie oraz swoje umiejętności. Oprócz tego będziemy mieli większe możliwości wykorzystania sprzętu, a może i nawet renowacji Harcerski ego Ośrodka Wodnego „Stanica”, który niestety tego wymaga – oprócz odnowy budynku cały czas myślimy nad rozbudową go o kilka pomieszczeń.

Ten 1% pozwoli Nam uatrakcyjnić zajęcia dla harcerzy oraz wysłać kadry na kolejne kursy ułatwiające im przeprowadzanie zbiórek przy jednoczesnym rozwoju ich samych.

Pomóż Nam stworzyć lepszą przyszłość – przekaż 1%!

Przekaż 1%

1% uloka