phm. Natalia Szyry – Nowa Członkini Komendy Chorągwi ds. Programu i Metodyk

Czy wiecie, że (po wielu świetnych latach w komendzie hufca!) jedna z naszych instruktorek została nową Członkinią Komendy Chorągiew Dolnośląska ZHP ds. programu i metodyk? 🥳To naprawdę dobrze świadczy o pracy środowiska, gdy doświadczeni instruktorzy zostają na dłużej – wspierają drużynowych z mniejszym stażem, realizują dobre przedsięwzięcia i angażują kadrę hufca do działania na różnych polach, szczególnie po przekazaniu drużyn i gromad w ręce następcy. Wrocław Wschód skupia całe grono wspaniałych instruktorów, chcielibyśmy zachować ich wszystkich i mamy nadzieję, że znajdą w hufcu swoją rolę i swoje miejsce.Natalia, dziękujemy za Twoje działanie, gratulujemy i życzymy powodzenia w obliczu nowych wyzwań. Mamy przeczucie, że dasz radę jak nikt inny ⚜


Opublikowano

w