Zawód: Instruktor – Czy harcerstwo pomoże znaleźć pracę?

ZKK Hufca ZHP Wrocław Wschód zaprasza na warsztat, podczas którego przepracujemy jeden z największych instruktorskich dylematów: czy to, co robię harcersko, przełoży się na zwiększenie mojej wartości na rynku pracy? Nauczymy się od eksperta kilku ważnych wskazówek, które ułatwią poszukiwanie pracy, i stworzymy przestrzeń wymiany doświadczeń, by od siebie nawzajem dowiedzieć się, jak to z tym harcerstwem i pracą tak naprawdę wygląda. Po szerszy opis zapraszamy do podlinkowanego wydarzenia ⬇️❗WAŻNE: warsztaty są przeznaczone nie tylko dla kadry naszego hufca, ale także instruktorów innych wrocławskich i dolnośląskich hufców!Zapraszamy przede wszystkim kadrę instruktorską, ale także przybocznych i drużynowych, którzy przymierzają się do zdobycia stopnia przewodnika i stawiają pierwsze kroki w życiu zawodowym. Warunkiem uczestnictwa jest jedynie zgłoszenie za pośrednictwem ankiety (link w wydarzeniu) ⏲️


Opublikowano

w